• Otomobil Sektörü

  • Elektrik Sektörü

  • Mobilya Sektörü

  • Beyaz Eşya Sektörü

  • İnşaat Sektörü

Hakkımızda

Sami Kıraç Cıvata, 1976 yılından bu yana bağlantı elemanları sektöründe üretim ve pazarlama yapan Sami Kıraç tarafından kurulmuştur. Sami Kıraç Cıvata, soğuk dövme ile bağlantı elemanları imalatında deneyimli ve genç kadrosuyla hizmet vermektedir.
Standart ve özel bağlantı elemanları üretimi için geniş makine parkuruna sahip olan Sami Kıraç Civata, vida, civata, somun ve özel parçalar üretmektedir. Son teknolojiye sahip çok istasyonlu presler ve ovalama makinelerinden oluşan geniş makine parkuru, kendi alanında uzman olan deneyimli kadrosu ile DIN ve ISO normlarında üretim yapmaktadır.
Modern üretim tesisinde yüksek tonajda tel işleyebilen Sami Kıraç Civata, istenilen her çap ve boyda, otomotiv, beyaz eşya, mobilya, pen, kilit, elektrik, menteşe üreticileri başta olmak üzere daha birçok sektöre bağlantı elemanları üretmektedir.
Kaliteli üretim, ekonomik fiyat, zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Misyonumuz: Civata, somun, vida ve bağlantı elemanları konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini sizlere en iyi şekilde sunmaktır.
 
Vizyonumuz: Kendi sektörümüzde bu işi yapan öncü firmalardan biriyiz, ancak diğer firmalardan bir farkımız biz bu işi gerçekten severek yapıyoruz. Gerek bünyemizde bulunan çalışanlarımız gerekse yönetim kurulumuz, somun ve civata ürünlerinde adlarını uluslararası platformda duyurabilmek için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam etmektedir.

    İmalatımız ve Depo      Copyright © 2015 - Sami Kiraç Civata - Tüm Haklari Saklidir...
   Fastener Magazine / Fastener News